وزنیاک: آیفون 10 را خریداری نمی کنم

خبرگزاری آریا – در بسیاری از مواقعی که اپل یک محصول جدید را معرفی می کند، استیو وزنیاک»، یکی از بنیانگذاران اپل، در مورد آنها اظهار نظر می کند؛ به عنوان نمونه پیش از این او در خصوص اپل واچ، گلایه هایی کرده بود و همچنین از دلایل فروش خوب آیفون سخن گفته بود. وی در آخرین اظهار نظرش اعلام کرده که قصد ندارد آیفون X را بخرد. در ادامه با دیجیاتو باشید تا دلایل این کارآفرین را بررسی نماییم.
وازنیاک 67 ساله گفته:
در حال حاضر یک آیفون 8 دارم و از استفاده این اسمارت فون، خوشحالم؛ موبایلی که به نظرم، شبیه به آیفون 7 است که آن نیز خود شبیه به آیفون 6 بود! بنا به بعضی دلایل آیفون 10، اولین آیفونی است که من قصد ندارم (حداقل در روز اول) به منظور آپگرید موبایل فعلی، آن را بخرم؛ ولی با توجه به اینکه همسرم قصد خرید آن را دارد، فرصت کافی برای بررسی آن را خواهم داشت».

آیفون 10 که قرار است از 12 آبان ماه عرضه شود.

لینک منبع

مطلب وزنیاک: آیفون 10 را خریداری نمی کنم در سایت مفیدستان.

لینک منبع و پست :وزنیاک: آیفون 10 را خریداری نمی کنم
http://mofidestan.ir/%d9%88%d8%b2%d9%86%d9%8a%d8%a7%da%a9-%d8%a2%d9%8a%d9%81%d9%88%d9%86-10-%d8%b1%d8%a7-%d8%ae%d8%b1%d9%8a%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%8a-%d9%86%d9%85%d9%8a-%da%a9%d9%86%d9%85/

اپل انتشار بخشی از کد منبع آی او اس را تایید کرد

۶۰ ثانیه: از فناوری ساخت اسنپدراگون 845 تا تغییر مدیران بخش موبایل ال جی

وزنیاک: آیفون 10 را خریداری نمی کنم

آیفون ,خریداری ,وزنیاک ,نمی ,قصد ,دلایل ,آیفون 10 ,را خریداری ,وزنیاک آیفون ,10 را ,آن را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

newsphone mohammadjavadhosseini مرجع تخصصی فناوری و رایانه ایران بلاگ جزوه ننویس بلاگ ایران نمایندگی خرید ماشین اسپایدر دیوار رو کنترلی اصل مطالب اینترنتی وبلاگ فناوری ana-dargaz
دزدگ